Марш УПА/2006. Тільки вперед!

 

Марш УПА/2006. Тільки вперед!

Висновки.Марш УПА 2006 року ще довго перебуватиме в центрі уваги правої громадськості. Проте висновки треба робити вже зараз.

Висновки.

1. Припинити багатогодинні мітинги. Вони нікому не потрібні.

2. Вимагати заборони на українофобські акції. Українофобські акції є протизаконними, тому вони мають бути заборонені. Яка може бути толерантність до тих, хто хоче тебе вбити? Наступного року відповідно до чинного законодавства не допустити на території Києва українофобських екстремістських шабашів у будь-якому вигляді.

3. В жодному разі не допускати до патріотичних акцій лібералів та ліваків. Перші, як і другі – українофоби. Втечуть, здадуть, відмежуються. 4. Марш УПА фактично став традицією відкритих виступів правої столичної молоді. Молодіжна специфіка київських Маршів УПА засвідчує впевнене лідерство на території столиці ідеї національної та соціальної справедливості.

5. Радикалізація вимог правої трудящої громадськості прямо пропорційна рівню українофобії чиновників. І немає різниці, як себе ці чиновники називають, комуністами, лібералами чи центристами. Невизнання цією республікою УПА засвідчує українофобську природу цієї ліберальної республіки.

Очевидно, що справа організації та проведення Маршів УПА чим далі тим більше переходитиме до рук правої молоді. Також очевидно, що це викликатиме злобну ненависть лібералів (http://www.umoloda.kiev.ua/number/777/113/28280/), метою яких на даному етапі інформаціної війни є огидне викривлення історії українського спротиву. Чого ж хочуть ляльководи ліберальних паяців? А ось чого.

1. Вони хочуть щоб в суспільній думці УПА не була армією української нації. Ліберали розпускають чутки про негритянські рої, арабські чоти, жидівські батальйони, циганські полки, тобто виходить «УПА без українців» як складова «України без українців», загального плану геноциду української нації. Вірити лібералам – зло.

2. Вони хочуть щоб в суспільній думці УПА асоціювалася з пацифізмом та лібералізмом. Лібералам потрібна така УПА, як «помаранчевий майдан». УПА не була пацифістською, тому вірити лібералам не можна.

3. Ліберали, як м’які українофоби, за жодних умов не підуть на визнання УПА. Вони будуть на цю тему багато і толерантно словоблудити, але УПА не визнають. Бо ліберали чудово розуміють, що стане з ними після реінкарнації полковника Коновальця, Степана Бандери і Генерала Шухевича. Ліберали та їх поплічники ліваки ненавидять Героїв української нації.

Сьогодні видається надзвичайно актуальним буквально штампувати правильні, ідеологічно витримані тексти про Марш УПА/2006. Праві сили потенційно були на голову вище опонентів. Питання потребує висвітлення і пропагандивного розвитку з метою виправлення помилок. Марш УПА/2006 повинен стати центральною подією для усіх без винятку правих Інтернет-ресурсів.

Всім важливо зосередитися на викритті підступної ролі ліберально-лівацької тусні, яка намагається заразити підрозділи патріотів бактерією толерантного пацифізму.

Ні ліберастам, ні лєвотнє!

Слава Героям УПА!


Создан 22 окт 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником