Холокост – це бізнес

 
 

Холокост – це бізнес
Холокост – це бізнес
На французьку державну залізничну компанію (SNCF) вже у найближчі дні впаде потік позовів з вимогою виплатити компенсації за участь у депортації євреїв у роки Другої світової війни. Більше 200 родин із Франції, Ізраїлю, Бельгії, США і Канади вже цього тижня подадуть позов проти Франції і SNCF у французькі суди з обвинуваченнями в у змові з націонал-соціалістами під час депортації євреїв, політв'язнів, педерастів і циган у концентраційні табори в роки німецької окупації, пише у вівторок 29 серпня "Guardіan".

Позови будуть подані в десятки судів по всій території Франції, і їхній розгляд може затягтися на кілька років. Однак у випадку успіху, держава і залізнична компанія будуть змушені виплатити позивачам у виді компенсацій мільйони євро.

Багато позивачів - це особи, що були інтерновані в транзитний табір Дрансі під Парижем, звідки потім були відправлені в трудові концентраційні табори, які сіоністська пропаганда обізвала «таборами смерті», назвавши душові кімнати «газовими камерами». У Дрансі їх перевозили по залізниці у загальних вагонах. У SNCF депортованих кваліфікували як пасажирів третього класу, а вже після закінчення війни залізнична компанія розсилала на адреси цих пасажирів рахунки за квитки.

Десятки років Франція відмовлялася визнавати «провину» в цих вигаданих «злочинах». І тільки в 1995 році затиснений сіонізмом президент країни Жак Ширак виступив з «історичним визнанням», заявивши, що французький націоналістичний уряд Віші був відповідальний за депортацію французьких євреїв.

У червні цього року вже було створено судовий прецедент у цій справі, коли суд міста Тулузи поставив за обов'язок французькій владі і SNCF сплатити штраф у 60 тисяч євро за участь у депортації євреїв у роки Другої світової війни. Як позивачі з цієї справи виступали члени родини депутата парламенту Франції від "Партії зелених" Алена Ліпіца, батько і дядько якого в травні 1944 року були на потязі депортовані в табір для інтернованих під Парижем. Позов Ліпіца ґрунтувався на обвинуваченні французької державної влади, поліції і компанії SNCF у невиконанні зобов'язань перед громадянами країни.

Джерело: Blood & Honour Україна


Создан 30 авг 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником