Антисеміти, руки геть від Сільських Вістей!

 
 

Антисеміти, руки геть від Сільських Вістей!

цитатаЩо таке антисемітизм? Оно в Ізраїлі семіти ізраїльтяни вбивають семітів палестинців, семіти палестинці висаджують в повітря семітів ізраїльтян, і що це, як не тотальний антисемітизм? Семіт Шарон щиро радів високотехнологічній ліквідації прикутого до інвалідного візка семіта Ясіна, а семіти з ХАМАС аж підстрибують від радощів, коли семіт-камікадзе забирає з собою на той світ семітів з ЦАХАЛ. І після цього суцільного семітського антисемітського абсурду у когось ще вистачає нахабства звинувачувати в антисемітизмі українців?

Товариші ізраїльтяни, припинить гамселити товаришів палестинців! Товариші палестинці, негайно припиніть мордувати товаришів ізраїльтян! Ви ж однієї, блін, крові! Ваші проблеми – вам і вирішувати. Антисеміти, руки геть від Сільських Вістей!

Тим часом планета порадувала наступним…

47% французів переконані – іслам несумісний з республіканськими цінностями. Сіль на рани адептів політкоректності, услада для вух Жан-Марі Ле Пена. Спасибі опитуванню громадської думки у виконанні газети “Франс суар”.

Комітет спасіння Естонії на чолі з праворадикальним політиком Каллє Кульбоком закликав естонців бойкотувати процедуру виборів до Європарламенту, заплановану на 13 червня. Націонал-патріоти переконані, що “чесні естонці, які вважають незалежність своїм надбанням, не прийматимуть участі у виборчому фарсі до Європарламенту”.

В Англії є графство Ноттінгемшир. В графстві Ноттінгемшир є парк. В парку є озеро. В цьому озері добіг кінця життєвий шлях двох домашніх псів – їх повбивав велетенський лебідь.

Доведено - британська королева Єлізавета ІІ є фанаткою АВВА. Про це таємно повідомив один з службовців королівського палацу. До того ж принц Чарльз днями отримав запрошення на прем’єру мюзіклу Mamma Mia, присвяченого легендарній шведській четвірці.

Греція не допустить повторення терористичних авіаційних атак в стилі 11 вересня під час проведення афінських олімпійських ігор. Підозрілі літаючи засоби, що проігнорують вимогу зміни курсу, будуть збиватися.

Добряче дісталося педофільським виродкам від поліції країн Скандинавії: внаслідок блискуче проведеної спецоперації заарештовано більше трьох сотень збоченців, що підозрюються у придбанні та розповсюдженні дитячого порно мережею інтернет. За отриманими матеріалами фахівці намагаються встановити особи дітей, що стали жертвами нелюдей.

В тривожному очікуванні Євро-2004 Португалія запровадила прикордонний контроль стосовно громадян країн-членів ЄС. Проте винахідливі адепти навколофутбольного хуліганізму здатні влаштувати феєрію всупереч старанням держслужбовців – зашкарубле чиновництво не здатне протиставити витонченим фантазуванням добропорядних casuals нічого, окрім механічного виконання спущених згори директив. Чим перші й скористаються.

Експериментальна інформаційна система американських правоохоронних органів “Матриця” містить в своєму череві інфу про 120 000 потенційних терористів. Методика кастингу передбачає врахування віку, статі, національності, відомостей про фінансові операції, водійські права або льотні посвідчення, стосунки з правоохоронними органами та зв’язки з підозрюваними у злочинах. Як результат виводиться так званий “терористичний коефіцієнт”, під який і підпадають 120 000 громадян цієї незалежної республіки.

Містами й селами Штатів мандрує проповідник з Великої Британії Джефф Сендлер. В процесі мандрів він вибачається перед афроамериканцями за своє рідне місто, за Ліверпуль. Свого часу Ліверпуль відігравав неабияку роль у відправленні до Америки океаном партій африканських рабів, на верфях славетного пролетарського міста зводилися бойові кораблі флоту Конфедерації. З цього приводу преподобний Сендлер вирішив собі публічно каятися: він прямо підходить до чорношкірих на вулицях, і вимагає від них провести спільну молитву каяття за Ліверпуль. Багато шанувальників репу у захваті.

Пентагон розробляє програму щодо створення популяції велетенських бойових дирижаблів Ascender, здатних підніматися на висоту до 50 кілометрів. Пробний політ запланований на червень місяць.

Конгрес Сполучених Штатів наполегливо готується принести офіційні вибачення індіанцям за численні порушення їхніх прав протягом усієї історії існування найдемократичнішої в світі республіки. Водночас далекоглядно зазначено – вибачення не стане підставою для висунення до США будь-яких вимог.

Під виглядом посилених заходів у боротьбі з ваххабізмом експертна рада Духовного управління мусульман Дагестану заборонила продаж та розповсюдження усіх дослівних перекладів Корану російською мовою. Міліціонери проводять рейди біля мечетей та на базарах, вилучаючи заборонений плід.

Новоспечена каббалістка Мадонна не подобається своїм каббалізмом ортодоксальним іудеям. Тому концерти у Ізраїлі скасовано. Хоча офіційне пояснення – загострення внутрішньополітичної ситуації на Близькому Сході.

Офіційний сайт ізраїльської служби зовнішньої розвідки Моссад оголошує набір кадрів. Є потреба в агентах для спецзавдань, інформаційних аналітиках, водіях та офіціантах. Нечуваний демократизм.

Полиці ізраїльських супермаркетів почали радісно виблискувати яскравими бляшанками конопляного пива Boxer biere. Експерти-наркологи заспокоюють: аби досягнути ефекту одного маріхуанового косяка, необхідно випити 11 примірників загадкового напою.

Серійно клоновано (тобто отримано клона від клона) бика-виробника, на особистому рахунку якого 350 000 діточок! Генетичним батьком тварини був бик-рекордсмен Камітакафуку, чиї неймовірні технічні характеристики було вирішено зберегти у вигляді копій. До того об’єктами серійного клонування ставали виключно миші. Диво генетики сталося у Японії. Проблема: створити третє покоління серійних клонів досі не вдалося нікому. Кажуть, винні загадкові генетичні збої.

З найкращими побажаннями, В.А.


Создан 26 авг 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником