Чи існує Українська держава?

 
 

Чи існує Українська держава?
Чи існує Українська держава?
Є фактом, що українська нація стрімко скочується в прірву небуття. Якщо не вжити термінових радикальних заходів, то в не такій вже й віддаленій історичній перспективі світове суспільство констатуватиме: українська нація, український народ, український етнос фізично не існують, – відійшли в минуле.
Тому сенсом існування будь-якої української національно-політичної, а тим більше української націоналістичної організації (за духом, а не за назвою) має бути втілення у життя надмети – постання світової надпотуги – Української Нації.

Одразу уточнюю своє розуміння поняття „Українська Нація”. Це поняття не має нічого спільного з такими псевдонауковими вибриками хворого розуму як „політична нація”, „титульна нація”, „державообразуюча нація” тощо. Українська Нація – це український етнос, об’єднаний спільними пращурами, історією, традицією, мовою, культурою, ментальністю, спільними нащадками та спільним майбутнім.

Втілення в життя надмети – Українська Нація як світова надпотуга – складається з етапів-завдань:

1. Зупинення процесу винищення українського етносу.

2. Зупинення процесу деґрадації українського етносу.

3. Запуск у дію механізму реабілітації (відродження) Української Нації.

4. Створення таких умов, за яких процес реабілітації Української Нації набуватиме незворотного характеру.

5. Створення умов для незупинного розвитку та розквіту Української Нації.

6. Постання світової надпотуги – Української Нації.

Ціна втілення цієї надмети – будь-яка зависока.

Методи – не тільки жорсткі, але й у разі потреби жорстокі.

Моральні аспекти – все, що сприяє збереженню українського етносу; відродженню, розвитку та розквіту Української Нації; постання її як світової надпотуги є моральним, етичним, толерантним, шляхетним, культурним, цивілізованим, високим, героїчним, лицарським.

Усе, що слугує, або сприяє знищенню або деґрадації українського етносу; все, що перешкоджає або уповільнює процеси відродження, розвитку та розквіту Української Нації – є злочинним, бандитським, ганебним, ницим, дикунським, гидотним, канібальським, негуманним тощо.

Головним гаслом патріотів Української Нації має бути гасло „Українська Нація – понад усе!”

Для втілення в життя надмети є необхідним:

1. Український етнос, розпорошений по всіх світах, зібрати на українських етнічних землях.

2. Об’єднати всі українські етнічні землі в єдину країну.

3. На об’єднаних українських етнічних землях, заселених українським етносом, побудувати Українську Соборну Самостійну (Самодостатню) Державу, тобто створити механізм захисту території (земель) і населення (українського народу).

Отже, для досягнення надмети необхідним є втілення в життя мети – побудови механізму, Української Соборної Самостійної Держави (УССД).

У свою чергу, побудова цього механізму неможлива без інструменту. Таким інструментом мусить бути створена на частині українських етнічних земель поліетнічна Українська Самостійна Держава на чолі з Українським Національним Урядом. Тобто здобуття (створення) інструменту – Української Самостійної Держави є ближньою метою.

Чи мають патріоти Української Нації сьогодні в своєму розпорядженні такий інструмент? Відповідь однозначна – ні, не мають!

А от панове з ОУН(р), очолюваної п. А. Гайдамахою, вважають, що Українська Держава вже існує. На це прямо вказують матеріяли ХІ Великого Збору ОУН(р) та заяви, зроблені Проводом ОУН(р) та президією Проводу ОУН(р). Мушу визнати, що вони – заяви та матеріяли – вражають... наче цеглиною по голові від рідного батька! Щоб таке видала Організація Українських Націоналістів? Та ще й революційна? Та ще й створена самим Провідником С. Бандерою? Ім’я якого носить – „бандерівська”? Неймовірно, але факт.

Панове з ОУН(р) вважають, що „Українська Нація домоглася відновлення Української Держави на українській землі і перебуває на етапі її становлення та розвитку” [п. 17, розділ IV, Ідеологічні постанови ХІ Великого Збору ОУН(р)]. „...З постанням Української Держави становлення Української Нації відбулося остаточно...” [п. 11, розділ III, там таки].

Із заяв ОУН(р) випливає, що ми вже маємо Українського Президента в особі В. Ющенка, якому притаманні державницька позиція, моральність та українськість. Що „стабільність становища В. Ющенка в масовій психології українців асоціюється зі стабільністю напряму на здорові зміни в суспільстві і державі”. І що „дискредитація Ющенка як Президента України, який є одним із символів державності і повинен бути гарантом її стабільності, призведе до неґативних наслідків”.

Коли таке читаєш в якійсь „демократичній” пресі, то все зрозуміло – „ржаві” з табору Ющенка піарять „тата” та свою владу. Питань нема.

Але коли таке видає „Шлях Перемоги”, що є офіційним друкованим органом ОУН(р) [ч. 41 за 12.10.05 – „Вереснева політична криза і наша позиція”], то виникає величезна купа питань, і я просто зобов’язаний їх поставити.

Вельмишановні пп. А. Гайдамаха і Co! На якій то мапі, на якому глобусі ви побачили Українську Державу? Це в Африці? В Азії? В котрійсь із Америк? Чи в Антарктиді? Прошу вас негайно вказати точні координати Української Держави! Я одразу вирушу в подорож, щоб хоч одним оком глянути, як живуть українці, хай і серед пінґвінів, але вже у власній Українській Державі.

Дотепер українські патріоти – і насамперед ОУНівці! – знали, що Українську Державу ще належить вибороти. Але з ваших опусів випливає, що хай і не Соборна, хай і не Самостійна, але вже Українська Держава існує, та її стабільності щось загрожує.

А, може, ви, панове, не розібравшись зопалу, ототожнюєте бутафорську „страну Украина”, що створена у центрі Европи на частині українських етнічних земель з Українською Державою? То давайте разом розберемося, чи є „страна Украина” українською, щоб у подальшому не плутати грішне з праведним.

Наведу факти, які, судячи з ваших заяв, вам невідомі. Але пречудово відомі кожному, кому небайдужа доля українського народу.

Через штучно створені екологічні, економічні та соціяльні умови український етнос щороку скорочується (вимирає) на 400-500 тисяч осіб. Втрати співвідносні з втратами цивільного населення під час ведення повномасштабних бойових дій! Охарактеризувати такі втрати можна одним словом – винищення. А можна й іншими – геноцид або етноцид.

Через такі ж самі умови за роки так званої „незалежності” понад 7 мільйонів осіб українського етносу виїхали за межі „страни Украина” і шукають долі по всьому світові.

Одночасно з цим через так звані „відкриті кордони” – а точніше через повну відсутність будь-яких кордонів на сході та півночі – в Україну наповзає з усяких Кавказів, Середніх Азій, Китаїв, Індокитаїв, Африки та Росії інтернаціонально-космополітичне бидло в кількості 350-400 тисяч осіб щорічно. Проживши в Україні п’ять років, вони цілком законно можуть отримати українське громадянство – „страна Украина” його вже повною мірою надає всім бажаючим.

Отже, в наявності є цілеспрямована державна політика винищення українського етносу та витиснення решток його з етнічних українських територій і заселення цих земель покидьками з усього світу. Тобто політика перетворення поняття „Україна” з національно-етнічного на суто географічне. Можливо, саме через таку державну політику ви, панове з Проводу ОУН(р), вважаєте цю державу українською? А патріоти Української Нації вважають її україножерською! Ми вважаємо, що „страна Украина” створювалась і розбудовувалась перефарбованим комуністично-комсомольським космополітичним кодлом як механізм безперешкодного визиску українського народу. Механізм, що забезпечує комфортне паразитування на тілі українського етносу етносів-паразитів.

А оскільки в кожному українцеві до пори-до часу спить-дрімає князь Святослав, козак Байда, Богун, Залізняк, Кривоніс, Кармелюк, Довбуш, славні отамани Григор’єв, Ангел, Зелений, брати Чучупаки, то головною функцією „страни Украина” було, є і буде винищення українців як потенційних месників-руйнаторів цього комфортного паразитування.

На сучасному етапі свого існування „страна Украина” має всі ознаки російсько-ізраїльсько-американського колоніяльного адміністрування. Лише у Верховній Раді України четвертого скликання 215 євреїв. А якщо порахувати росіян та представників інших чужинських етносів, то українці в законодавчій владі є національною меншиною. Така ж ситуація й у виконавчій владі, в обласних адміністраціях. Взагалі, в цій „странє” вся політична, економічна, законодавча, виконавча, судова, фінансова, поліційна, військова влада належить зайдам, комуністичним перевертням і повністю підконтрольна закордонним хазяям.

І якщо на сьогодні в цій адміністрації ще присутні етнічні українці, так це хіба ті, хто за „шмат гнилої ковбаси і рідну матір продаси”, „грязь Москви, варшавське сміття”, не національні герої-орли, а меркантильні гнойові мухи, чиїми „чистими руками, що ніколи не крали” їхні хазяї виконують найбруднішу роботу. Цих коляборантів, патріотів власних кишень, геніталій і шлунків, не слід змішувати з українським народом. Виключення з цього загального правила складають лише одиниці. На жаль, то є факт, наша національна ганьба і сором. Майже кожен представник влади українського походження, як не Іскра, так Кочубей, як не сотник Ніс, так Юрій Коцюбинський.

Отже, „страна Украина” ніколи не була, не є і ніколи не буде українською. Навпаки – вона завжди була, є і в подальшому залишатиметься антиукраїнською.

Панове з Проводу ОУН(р), невже ви цього не розумієте?

Якщо не розумієте, то моя вам порада – змініть хобі. Замість політикувати – вирощуйте кактуси або займіться стрибками в довжину. А якщо ви розумієте, що „страна Украина” і „Українська Держава” є поняття-антиподи, поняття-антагоністи, але продовжуєте ототожнювати їх, підмінювати одне другим, то тут виникають уже зовсім інші питання. Нащо ви це робите? В чому ваш інтерес? На чий млин воду ллєте? Чиє замовлення виконуєте?

Виходячи з ваших заяв, ви напряму зацікавлені в розбудові, удосконаленні, зміцненні й стабільному функціонуванні україножерського монстра – „страни Украина”. А чи збігаються ваші інтереси та прагнення з інтересами та прагненнями українського народу, який ви переконуєте в тому, що він живе у власній Українській Державі? Ні, не збігаються!

Щоб переконатися в цьому, я вам раджу пересісти з „мерседесів” на маршрутки, автобуси й трамваї, купляти товари не в елітних бутіках, а на базарі та в звичайних магазинах. Спробуйте знайти собі роботу з нормальною оплатою, виконання якої не вимагатиме у вас компромісів із совістю, честю і гідністю, а також пожертвувань здоров’ям. Поживіть якийсь час не в елітних квартирах у центрі Києва, а в звичайних хрущобах та малосімейках. Спробуйте прожити цілий місяць на 500 гривень, які в провінції вважаються непоганим заробітком. Ось тоді ви, можливо, дещо і зрозумієте. Зокрема – в якій державі ми живемо.

Але я переконаний, що ви, панове Гайдамаха і Co, на таку самопожертву, на такий „вихід у народ”, за який ви нібито так вболіваєте на папері „Шляху Перемоги” та „Визвольного Шляху”, не здатні. Одна справа – гендлюючи українським святинями за юдині срібляники переконувати українців, що вони щасливі, бо мають власну Українську Державу та свого „народного Президента”, і зовсім інша справа – жити разом із народом тим „щастям”.

Ваша ж заява щодо наповнення Української Держави українським національним змістом викликає щонайменше подив. Нащо наповнювати українським національним змістом те, що повинно бути відпочатково наповнено цим змістом по самі вінця, і тому так і називається – Українська Держава? Якщо такий зміст відсутній, то така держава не є українською. Вона носить офіційну назву „страна Украина” і по саме „нікуди” наповнена єврейсько-московським інтернаціонально-космополітичним змістом. А завданням справжніх патріотів Української Нації (ближня мета) і сьогодні залишається на руїнах останньої створити першу.

Слава Українській Нації!

Олександер ЄСІПОВ, Товариство Відродження Української Нації, м. Січеслав


Создан 24 авг 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником