НЕ ДАМО КОЛОНІЗУВАТИ УКРАЇНУ!

 
 

НЕ ДАМО КОЛОНІЗУВАТИ УКРАЇНУ!

---------Не знаємо, чи Ви отримаєте наш лист і чи буде його опубліковано. Я і мої друзі-козаки чудово бачимо, що діється у Києві і по всій Україні. Ми добре бачимо і чуємо, яку нерівну битву веде Українська Консервативна партія на чолі з п. Г. Щокіним за Українську Україну. Це просто чудо, що ще є такі люди в Україні! Значить Бог нас не покинув і ми обов'язково переможемо. Якщо буде потрібно, дайте знак і наша сотня негайно примчить вам на допомогу. Народ наш вже не той, що був учора. Будь-якому терпінню настає край. Знаємо, що Київ повністю окупований жидами і напівжидками. Вони контролюють усе, а насамперед кров будь-якої держави — фінанси. Це дасть їм змогу у будь-яку мить організувати новий голодомор. Повний контроль за армією, СБУ і прокуратурою за допомогою куплених великих погонів допомагає (поки що) їм закривати рота свідомим українцям. Усі великі засоби масової комунікації також перебувають в руках запеклих ворогів українства, які тільки те й роблять, що цькують, лякають або напихають усяким мотлохом наші голови. Нація стоїть перед страшною небезпекою вже не просто нового рабства, а й цілковитого знищення.
Тому ми, простий народ, цілком підтримуємо програму Української Консервативної партії, у ній наш порятунок. Нові рабовласники, які утвердилися на нашій землі, мають Український народ за бидло. 15-й рік інтернаціональні злодії, обдуривши українців побрехеньками про побудову національної держави, повністю пограбували народ і примусили його мільйонами покидати насиджені місця і їхати за тридев'ять земель у пошуках шматка хліба. А чужоземним виродкам цього лише й потрібно. Вони масово їдуть в Україну, для них почалася ера нової колонізації українських територій.
Ми, козаки, повністю підтримуємо Г.Щокіна у тому, що нам, українцям, треба об'єднуватися перед загрозою суцільної колонізації й окупації. Це єдиний вихід, щоб врятуватися. Правильно заявляє ваша партія, що в Україні планується новий голодомор. Щоб це зрозуміти, не треба бути великим пророком. Що останніми роками у нас будувалося? Навпаки, руйнували ще ті заводи і фабрики, які були. Щоб мати такі тракторні заводи у Харкові, інші промислові підприємства і за стільки років не забезпечити село необхідною дешевою технікою? То чого слід очікувати простим людям?

Закони пишуться не для людей, а проти них. Та як могло бути інакше, коли половина депутатів Верховної Ради — євреї, а ще майже стільки — куплені ними слов'яни, за їхні ж гроші. Це Верховна зрада, з-під якої ростуть чорні пейси. Українці мають трохи часу до весни, щоб згуртуватися і дати відсіч своїм споконвічним ворогам. Ми звикли хреститися лише тоді, коли грім гримне. А він уже гримить досить довго, цього не чують лише глухі. Чому мовчать? Так склалося. Я бачу це у своєму оточенні. Століттями українців-героїв убивали, саджали на палі, розпинали на хресті, стріляли у потилиці, морили у снігах Сибіру. На їх місце насаджували шпигунів і зрадників. А основна маса ставала інертною, щоб врятуватися. Куди їх гне вітер, туди вони й хиляться. Одне слово —пристосуванці... Та сьогодні настав такий час, що новітні колонізатори не збираються залишати їм місця під сонцем. Рабовласники запланували для України 15—20 млн жителів — робочої худоби. А решта повинні або вмерти, або залишити Україну, їхати підкоряти джунглі. Київ уже повністю окупований. Лишилося тільки узаконити окупацію. Що й повинна зробити нова Верховна Рада. А реформа поширить колонізацію на всю Ураїну. Навіть кіт, загнаний у кут, захищається. А тут цілий народ, приспаний брехливими телебаченням, газетками, перебуває ніби у летаргійному сні, чекає, доки його візьмуть за горло. І яка мені різниця, чим — залізною рукою окупаційних штиків чи нового голоду? У 1917 році жиди-більшовики зруйнували і пограбували російське суспільство, знищивши мільйони громадян. Сьогодні одна їх частина хоче повернути в Україні сіоно-більшовицьке панування (Симоненки, Мороз, Янукович, Тимошенко), нацьковують росіян на українців і навпаки.
Інша частина чужинців силою нав'язує нам, українцям, американську модель псевдодемократії. Кланово-розбійницьку. Але ж нам найбільше підходить наша, українська, так само як німцям — німецька, японцям — японська. Тому ми, прості люди, з усіх сил вітаємо і підтримуємо ідею Консервативної партії щодо побудови Третього Гетьманату. У нашій рідній домівці ми повинні бути господарями, а не наші вчорашні кати і розбійники, яких ненавидять у всьому світі. Це на їхні гроші створено більше як 120 партій, щоб розірвати нашу єдність. Та й видно ці партії-клони — клоуни лише за місяць — два перед виборами.
Ми, прості люди, дуже цінуємо безстрашну позицію Консервативної партії і Вашої газети.
«Служити Богові і Україні» — це не просто заклик, це й програма діяльності сьогодні і завжди усіх чесних людей. Якщо нам і доведеться померти, то по-козацьки, а не як раби. Геть окупантів з нашої землі! Над нами Бог, за нами Україна!
З повагою
В.Чумак,
м. Козятин Вінницької області


Создан 24 авг 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником