Російський рух збирає підписи за розкол України на дві держави

 
 

Російський рух збирає підписи за розкол України на дві держави

----------------------------------------------------------------------------Російський рух збирає підписи за розкол України на дві держави

Кореспондент.net
20 Липня 2006, 13:12

Активісти "Євразійського союзу молоді" разом з партією "Русский блок" почали збір підписів за проведення референдуму з "розмежування" західної і східної частин України.
"Для рішення нинішньої нескінченної політичної кризи української державності ЄСМ пропонує Розмежування. Західна Україна, що тяжіє до Заходу, відокремлюється від Східної і вступає в Євросоюз. Східна, об’єднується в євразійські інтеграційні структури і у Союз Росії і Білорусі. Кордоном, що відокремлює ці утворення, може стати старий геополітичний кордон Ризького Договору 1921 року, т.зв. "Лінія Сталіна", - вважають в ЄСМ.

Представники організації також думають, що до східної України можуть приєднатися як анклав Закарпаття і Буковина - "області, більшість населення яких складають православні християни".

"В іншому випадку нашу країну чекає громадянська війна, можлива натовська окупація, слідом за якою в Східній Україні безумовно почнеться партизанська війна", - підкреслили в ЄСМ.

Цей промосковський рух вважає проведення референдуму з поділу України реальним: "Сама українська незалежність з юридичної точки зору теж нелегітимна, тому що вона порушила результат прямого волевиявлення народу (більшість жителів УРСР проголосувало на загальносоюзному референдумі за збереження Союзної держави)", - зазначають в ЄСМ.

"Євразійський союз молоді України не бачить іншого виходу мирного безкровного рішення сьогоднішньої кризи крім Розмежування. Триматися за нелегітимну "всеукраїнську" державність у такій ситуації не має ніякого змісту", - впевнені євразійці.

Водночас лідер партії "Русский блок" Олександр Свистунов вважає, що в Україні можливий будь-який сценарій розвитку подій, який неможливо сьогодні вгадати. "Ситуація розпалюється з кожним днем, психоз наростає, блок Тимошенко штовхає Україну до кривавої розв’язки. У Львові два дні тому була проведена так зване зібрання, на якому записували добровольців у похід на Київ. Вчора стало відомо, що в наметовому містечку на Майдані запаслися арматурою й іншою зброєю, готуючись до сьогоднішнього засідання Верховної ради. Люди налаштовані рішуче, і буде досить одного спалаху, щоб почалася війна", - розповів він журналістам.

За словами Свистунова, дві третини населення України бачать себе з Росією, у той час як західна частина країни налаштована на НАТО і Євросоюз. Це протиріччя не зможе усунути ні прихід до влади помаранчевих, ні Партії регіонів.

"Я сумніваюся, що Ющенко посміє розігнати Раду і ввести пряме президентське правління. Це занадто екстремальний варіант. Що стосується повторних парламентських виборів, то його команда на них програє. Однак у будь-якому випадку Україна вже розколота, і примирити ворогуючі сторони буде неможливо", - зазначив він.

За матеріалами: Взгляд, Новый Регион


Создан 20 июл 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником