”Хто виставить рахунок Ющенку і Тимошенко?” - user`s comment

 
 

”Хто виставить рахунок Ющенку і Тимошенко?” - user`s comment

-------------------Cпершу, абстрагуйтеся від ярликів. Це: щодо неосвіченого урки. Як несли цю нісенітницю під час виборів, так і тепер несуть. І причому всі ті ж. Мій Дніпропетровськ обклеїли плакатами `Дніпро - серце України, а не провінція Донеччини`. Хто дав право «Реформам і порядку», тобто Пинзенику заявляти, що ми тут думаємо, що ми провінція Донбасу? Це їм - помаранчевим бандитам і злодіям хочеться, щоб ми так думали. А ми ТАК НЕ ДУМАЄМО. І після таких плакатів вони заявляють, що блакитні ділять Україну на три гатунки!!! Все, що дала ця Влада, - це свободу навішувати ярлики! Для них - всі, хто не за них - бандити. Пригадайте передвиборне – «Не зрадь, Майдан». Так за таке до суду треба подавати і судити. А вони - трійця - оголосили себе `демократичною` коаліцією. Демократична вона чи ні, це історія дасть оцінку. А щодо бандитів - відвідайте Київ і подивіться, які там машини, які там водії, які там будинки і як там ставляться до приїжджих. Після цього у вас язик не повернеться назвати Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Луганськ `бандитськими`. Зразок їх демократії - томенківський конкурс «Євробачення - 2005». Ось це по-помаранчевому, по-`демократичнлму`. На жаль, цей Томенко,` ці руки`, ці `абсолютно «чеснi і добрi люди» знову сидять в парламенті, знову обливають грязюкою інших, знову навішують ярлики і знову грабуватимуть всіх громадян України, прикриваючись словом `демократія`. Та не демократія це і нічого спільного з нею немає. Та один вислів Тимошенко, щоб повісити блакитних на їх шарфиках, який пролунав з трибуни парламенту привів би до краху її як політика в Америці, та і у всьому світі. А у нас такі не просто виживають, а ще і стають героями. Сумно. Сумно, що улюблена гра ураїнцев - це наступання на граблі. Коли ж це ми зрозуміємо? Вілен.

Я, звичайно, не живу у вас на Україні, хоч і в нашій Естонії проблем вистачає. Але, подивитися з боку, так у вас повний бардак. І, як не побачивши нічого хорошого, наприклад, від тієї ж Тимошенко, можна знову голосувати за неї ж, не розумію. Америка далеко і вона Україну не врятує. Особисто мене завжди дратувало, що американці постійно лізуть через океан всіх нас уму- розуму навчити. Все їм хочеться увірвати де-небудь шматочок пирога. Не знаю, але ви дали владу Ющенку і Тимошенко. Мені здається, що ви маєте право її забрати. Але, щось я особливо не бачу, що ці права у вас є… Погляд з боку.

Коли Янукович був прем`єром, ВВП України мав приріст 10 % на рік - найвищий в Європі. За рік іржавої влади він пішов в мінуси. Чому це навчило наш народ? Ким треба бути, щоб знову допустити прем`єрство Тимошенко? Голос Донеччини.

Що можна сказати? `Бачилі очі, що обирали - тепер їжте, хоч повилазьте!`

Хіба не українці стояли на Майдані із задурманеними очима, хіба не українці одягалися як ... в оранжевий колір? Так про що тепер говоримо? Автоман.

Для нинішньої влади 'демократія', про яку так наполегливо просторікує Ющенко, хороша тим, що населення про ВЛАДУ може говорити все, що завгодно, лише б не робилися дії, які б припинили продовження геноциду проти населення України. Мine.


Создан 20 июл 2006  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником