Хто такі жидомасони

 
 

Хто такі жидомасони

.....Що ми спостерігаємо сьогодні навколо нас у світі? Основні загальнолюдські цінності, такі як: любов до ближнього, взаємодопомога, побожність, моральність, любов до рідної землі, рідного народу давно вже перестали бути визначальними орієнтирами в житті людей. Їх замінили такі “цінності”: безмежне грошолюбство, жорстокий кар’єризм, розпуста, сексуальні збочення, алкоголізм, наркоманія, розгул злочинності, абсолютна байдужість людей до всього що безпосередньо не стосується їхнього добробуту, спокою, інтернаціоналізм, космополітизм, зневага до національних традицій, рідної культури, яку замінили примітивна попса, одноманітна електронщина, дешеві слізливі мильні опери, жорстокі бойовики, паскудні комедії, отупляюча фантастика, порнографія. Саме такі жанри переважають в сучасній культурі. Варто також сказати про тотальну глобалізацію всіх сфер нашого життя. Особливо згубно на свідомість людей впливає всюдисуща реклама. Ми не думаємо і не приймаємо рішень самостійно. Реклама вчить нас як жити і що купувати, де відпочивати і за кого голосувати і т.д.

На зміну принципам расової і національної чистоти приходить шалена пропаганда міжрасових і міжнаціональних шлюбів, яка обґрунтовується брехливими, псевдонауковими теоріями. Всім же противникам цього ганебного явища пришиваються ярлики расистів, нацистів, шовіністів.

На зміну православному християнству приходить так зване „неохристиянство” з безліччю сект і церков, особливо небезпечною є тоталітарна секта „Свідків Єгови”, яка заманює людей у свої ряди.

Чому відбувається все це ? Хто зацікавлений в такому стані речей у світі?

Відповідь на це запитання одна: жидомасони.

Хто вони? Що вони? Яка Їх мета?

Жидомасони – це надзвичайно потужна організація. Члени масонських лож і жидівських організацій володіють найбільшими корпораціями, компаніями, заводами, фабриками, банками, засобами масової інформації (телебачення, радіо, газети, журнали, Інтернет), вони очолюють міжнародні фонди, організації, займають посади в урядах багатьох держав.

Отже, жидомасони мають величезний економічний, політичний, інформаційний вплив на життя у всьому світі.

Жидомасони пропагують і всіляко підтримують ті псевдоцінності, перелічені вище, прикриваючись „лібералізмом” і „сучасним сприйняттям світу”. З якою метою вони це роблять? Їхньою метою є перетворення всіх людей у світі, крім жидів, у тупу, примітивну отару „споживачів”.

Ідеалом такого споживача є: тупа людиноподібна істота, яка не знає якої вона раси, до якої нації належить, не має рідної мови, культури, в якої повністю відсутні будь-які моральні принципи. Основною метою такої людини є отримання тілесних задоволень: ситно їсти, жити в комфортних умовах, їздити на шикарній машині, одягатись в наймодніший одяг, отримувати сексуальне задоволення . Одним словом „хліба і видовищ” – ось і все чого прагне така людина.

Сукупністю таких „істот” дуже легко керувати: вони будуть виконувати будь–які накази, будуть підкорятись будь-якій владі, лиш би не втратити свій „спосіб життя”. Навіщо це потрібно жидомасонам? Жидомасони готують прихід Антихриста на Землю, вони прагнуть створити всесвітню наддержаву, якою керуватимуть жиди на чолі з Антихристом, якого вони приймуть за довгожданого месію жидівського народу. Про прихід Антихриста докладно розповідає Біблія у книзі „Одкровення Іоанна Богослова”(„Апокаліпсис”).

Жидомасони діють дуже хитро. Вони у своїй діяльності не показують своїх облич, не називають своїх імен, в них є безліч людей які працюють на них і втілюють їхні задуми в життя, навіть не підозрюючи цього. Крім того жидомасони всю свою діяльність маскують під невинними, добрими справами: благодійністю, допомогою бідним, знедоленим, місіонерською, просвітницькою роботою, культурною, науковою співпрацею. Вони нав’язують свої ідеї інтернаціоналізму, лібералізму, європейської та світової інтеграції з екранів телевізорів, динаміків радіоприймачів, шпальт газет.

Основними системами, які були створені жидомасонами і завдяки яким вони прагнуть досягнути панування над світом є : комунізм і капіталізм. Здавалось цілком протилежні, ворогуючі системи соціально-економічного устрою проте саме вони створюють найкращі умови для панування жидомасонів. Спробую детальніше пояснити на прикладах.

Приклад № 1: комунізм і СССР

Всі ліві ідеології : соціалізм, комунізм, анархізм є творінням жидомасонів. Вони були створені з метою підриву традиційних цінностей і повалення, консервативного способу життя, заснованого на моральності і приватній власності . Ідеї комунізму швидко знайшли прихильників в Росії, переважна їх більшість були жидами. А далі все за всім відомим сценарієм: так звана „жовтнева революція”, громадянська війна, утворення СССР

Саме СССР був першою „діючою моделлю” жидомасонської світової наддержави. Про життя в СССР всім відомо: прикриваючись гаслами демократії, влади рад, загального щастя і благоденства радянських людей існував жорстокий тоталітарний режим з голодоморами, таборами в Сибірі, зі знищенням інакомислячих, який хотів розкинути свої щупальця на весь світ. У СССР пропагувався матеріалістичний світогляд, войовничий атеїзм, жорстоко переслідується націоналізм, відбуваються переселення людей з однієї республіки в іншу і пропагуються шлюби між представниками різних „братніх народів” з соцтабору.

Між СССР і жидомасонською світовою наддержавою можна провести аналогію :

• Антихрист (голова світової наддержави) - керівники КПСС і СССР: Ленін і Сталін

• Жидомасони (найближчі сподвижники Антихриста) - „актив”, партійні і державні керівники різних рангів.

• „Обраний народ” - жиди і ті представники інших народів, які вірно служили совєтській владі.

• „Сіра маса” - решта громадян СССР.

Приклад №2 : капіталізм і „західна цивілізація” ( США та країни Західної Європи)

У США історично склалось так, що населення цієї країни складають представники багатьох рас і народів. Саме це і є „благодатним ґрунтом” для діяльності жидомасонів. Вони всіляко сприяють міжрасовим і міжнаціональним шлюбам, створенню безбожницької, аморальної, примітивної, інтернаціональної, „попсової” культури.

Зараз американці, без сумніву, найтупіші люди в світі. Мрії і бажання середньостатистичного американця можна описати такою формулою: заробити якомога більше „баксів”, нажертися фаст-фуду і потрахати силіконову Барбі, в стилі Памели Андерсон. Саме такі „глибоко мислячі” люди потрібні жидомасонам для реалізації їхнього задуму.

Окремо слід сказати про загарбницьку політику США. Вони взяли на себе роль „вчителя демократії” для всього світу. Всім відомі їхні „методи викладання”: ракетно-бомбові удари, окупація, геноцид місцевого населення, а також підбір яничар, які нібито керують країною, насправді ж усі рішення приймаються у Вашингтоні. США хочуть нав’язати свою волю, і що найголовніше свій “kind of life”, тобто світогляд всьому світу, а особливо країнам в яких ще тримаються сильні моральні норми, національна культура, традиції, свій самобутній уклад життя, зокрема це мусульманські країни.

Подібні процеси можна спостерігати і в Західній Європі: наплив емігрантів з Азії і Африки, падіння моралі, культури, патріотизму і що найголовніше утворення Європейського Союзу – ще одного прототипу світової наддержави.

Отже, як бачимо, капіталізм і комунізм – одного поля ягоди.

Треба більш детально зупинитись на проблемі імміграції.

Жидомасони штучно створюють у світі таку економічну ситуацію, що жителі країн Африки, Азії, Східної Європи змушені шукати кращої долі в заможних західних державах. Тим самим сприяють створенню змішаних міжрасових і міжнаціональних шлюбів, з метою створення інтернаціональної мішанини.

Окремо слід згадати про місце України в цих подіях. Жидомасони найбільше не хочуть бачити Україну дійсно незалежною і могутньою державою. Адже Україна – одна з найдавніших і найкультурніших країн у світі. Україна має давні традиції і український народ є одним з найбільш моральних і побожних народів у світі. Ось чому руйнування України і знищення української нації є одним з першочергових завдань жидомасонів. Жидомасони ведуть атаку на Україну і українців з двох сторін: зі сходу (з Московщини) і з заходу (США і ЄС). З одного боку нас намагаються повністю русифікувати і переконати, що українців немає, а є малороси, хохли, з іншого боку нам активно нав’язується західний спосіб життя і мислення.

Тому, нам треба міцно триматись власної крові, рідної мови, культури, традицій, віри, щоб не розчинитись у величезному безликому морі „дітей Апокаліпсису”.

БОГ І УКРАЇНА - З ЦИМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Автор: Остап, м. Львів


Создан 21 мая 2006  Комментарии       
Всего 2, последний 6 лет назад
Павло 18 фев 2012 ответить
плоаіва
Павло 18 фев 2012 ответить
Молодець Остап. Так тримати.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником